Naujienos

ATLIKTI TYRIMAI KORONAVIRUSUI DIAGNOZUOTI PARODĖ, KAD ĮSTAIGOJE UŽSIKRĖTUSIŲJŲ DARBUOTOJŲ NĖRA

2020 04 21

2020 m. balandžio 15-17 dienomis VšĮ Panevėžio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės personalui buvo atlikti prevenciniai tyrimai koronaviruso infekcijai diagnozuoti. Sekmadienį sulaukta paskutinių tyrimų rezultatų – visi 114-a tirtų darbuotojų yra sveiki ir toliau gali saugiai teikti pacientams palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugas.

„Esame ta įstaiga, kurioje skaitlingai gydosi pacientai, jautrūs bet kokios infekcijos poveikiui, nekalbant jau apie koronavirusą. Visi ligoniai, kurių yra virš dviejų šimtų,– didelės rizikos grupės asmenys, nes serga sunkiomis lėtinėmis ligomis, yra vyresnio amžiaus, todėl jaučiame didžiulę profesinę ir bendražmogišką atsakomybę užtikrinti saugias, kokybiškas ir savalaikes paslaugas. Nors nė vienas darbuotojas nejautė jokių klinikinių požymių, bet su dideliu nerimu laukėme tyrimų atsakymų, baimindamiesi besimptomių nešiotojų galimybės. Atliktų tyrimų rezultatai patvirtino, kad Ligoninės personalas atsakingai laikosi visų infekcijos kontrolės nurodymų ir karantino sąlygų“, – apžvelgdama gautus tyrimų rezultatus sakė VšĮ Panevėžio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės direktorė Violeta Grigienė.

Ligoninės administracija ir personalas ir toliau dės visas pastangas tinkamai laikytis visų epidemiologinių rekomendacijų, kad būtų užtikrinta maksimali apsauga, saugantis pavojingos infekcijos patekimo į įstaigą.

VšĮ Panevėžio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės informacija