Apie mus

Viešoji įstaiga Panevėžio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninė
Adresas: M. Tiškevičiaus g. 6, LT-35143 Panevėžys
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 148446294
Direktorė Violeta Grigienė
Įstaigos steigėjas – Panevėžio miesto savivaldybės taryba

Viešoji įstaiga Panevėžio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninė – viena didžiausių ir moderniausių institucijų šalyje, teikianti stacionarines palaikomojo gydymo ir slaugos bei paliatyviosios pagalbos paslaugas Panevėžio miesto, kaimyninių rajonų ir visos šalies gyventojams. Vienu metu kvalifikuotą gydymą ir priežiūrą čia gali gauti per 250 pacientų.

Įstaigoje I lygio stacionarines asmens sveikatos priežiūros paslaugas teikia medicinos, šeimos ir vidaus ligų gydytojai, medicinos psichologas, socialinis darbuotojas, bendrosios praktikos ir fizinės medicinos slaugytojos, kineziterapeutai, gydomojo masažo specialistai. Konsultuoja gydytojas psichiatras.

Čia teikiamos profesionalios, efektyvios ir kompleksinės gydymo paslaugos, apimančios medikamentinę, reabilitacinę, psichologinę pagalbą bei sielovadą. Įstaigoje taikoma dailės, muzikos ir spalvų terapijos, audio knygų klausymas.

Mūsų tikslas – kiekvienam pacientui suteikti savalaikes ir saugias paslaugas, pagrįstas šiuolaikinio mokslo pasiekimais ir technologijomis, kurios atitiktų pacientų ir jų artimųjų lūkesčius ir poreikius.

Panevėžio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninė – dėmesys pacientui, šiuolaikiškas požiūris ir kokybiškos paslaugos.

Įstaigoje sudarytos ir veiklą vykdo:

  • Stebėtojų taryba
  • Gydytojų konsultacinė komisija
  • Vidaus medicininio audito grupė
  • Korupcijos prevencijos ir kontrolės komisija