Naujienos

PREVENCINIAI TYRIMAI KORONAVIRUSO INFEKCIJAI DIAGNOZUOTI ATLIKTI VISAM DABARTINIU METU LIGONINĖJE DIRBANČIAM PERSONALUI

2020 04 19

Ligoninės administracija operatyviai sureagavo į Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministro sprendimą prioriteto tvarka ištirti visus slaugos paslaugas teikiančių sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojus. Su Panevėžio miesto mobiliojo punkto atsakingų darbuotojų D.Matulienės ir D. Stanevičienės metodiniu vadovavimu Ligoninėje skubiai buvo įsteigtas tyrimų paėmimo punktas, ir per dvi dienas ėminiai paimti visiems šiuo metu besidarbuojantiems įstaigoje

„Suprasdami atsakomybę ir pareigą užtikrinti ligoninės darbuotojų ir pacientų saugumą, dėjome visas pastangas, kuo skubiau atlikti tyrimus visam personalui. Per dvi dienas testai atlikti 111-ai darbuotojų: 16-ai darbuotojų ėminiai paimti Panevėžio miesto mobiliajame punkte, o 95-iems – ligoninėje įsteigtame mobiliajame punkte. Daliai darbuotojų teko atvykti tyrimams ir ne darbo metu“, – kalbėdama apie įstaigos personalo atsakomybę sakė VšĮ Panevėžio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės direktorė Violeta Grigienė.

„Ligoninėje mobilusis punktas įsteigtas dėl tyrimų atlikimo operatyvumo, dirbančiųjų patogumo ir kad nesudarytumėme eilių miesto gyventojų patikrai. Norime nuoširdžiai padėkoti kolegoms – Panevėžio miesto poliklinikos slaugytojoms, kurios pasiaukojančiai ir profesionaliai darbavosi visą dieną dviem pamainomis, ne tik atliko gausų tyrimų skaičių, bet ir dalijosi patirtimi, apmokydamos mėginių paėmimo technikos subtilybių dvi Ligoninės bendrosios praktikos slaugytojas. Reiškiame padėką poliklinikos direktoriaus pavaduotojai medicinai D. Matulienei ir vyriausiajai slaugos administratorei D. Stanevičienei už konstruktyvią pagalbą ir ypatingą dėmesį, kurį jautėme visą tyrimo laikotarpį“, – apie darbuotojų ištyrimo organizavimą pasakojo V. Grigienė.

VšĮ Panevėžio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės informacija